نقد و بررسی بازی کال آف دیوتی موبایل

نسخه موبایل این بازی مکمل کامل نسخه های کنسول و رایانه هست .

Call of Duty Mobile شباهت های زیادی با Mario Kart Tour دارد ، یکی دیگر از بازی های موبایلی که اخیراً راه اندازی شده است. هر دوی آنها رایگان بازی می شوند ، هر دو به فرنچایزهایی متصل هستند که از محبوب ترین آنها در کنسول ها هستند ، هر دو دارای جعبه های غنیمت هستند ، هر دو خدماتی دارند که می توانید برای دریافت آنها بیشتر از کسانی که توان مالی ندارند یا تصمیم به عدم استفاده از آن را ندارند ، پرداخت کنید. و هر دو از نظر محتوای موجود ، شخصیت ها ، سلاح ها و موارد دیگر در خط حافظه قدم می زنند.

اما دو راه وجود دارد که این بازی ها با هم تفاوت دارند و اینجاست که می فهمید چرا یکی از بازی ها متوسط ​​است و دیگری خوب است. جایی که Mario Kart Tour کنترل شما را بر شخصیت خود کاهش می دهد و یک طرح پیشرفت طراحی می کند که مستقیماً به مکانیک gacha آن متصل می شود ، Call of Duty: Mobile کنترل کامل و یک طرح پیشرفت را ارائه می دهد که مهارت را بر شانس ارج می نهد. و این همه تفاوت را ایجاد می کند

Call of Duty Mobile مانند Black Ops 4 سال گذشته فاقد یک کمپین سنتی تک نفره است و دو طعم مختلف چند نفره را انتخاب می کند که سومین آن بعداً ارائه می شود. اولین بازی چندنفره سنتی CoD است که شامل تیم های پنج نفره در حالت هایی مانند Frontline ، Team Deathmatch ، Domination ، Search & Destroy و Practice Vs. هوش مصنوعی دومین بازی بتل رویال است ، بازی بر روی نقشه ایزوله شده که شاید کمی بزرگ باشد و بتوانید انفرادی ، دو نفره یا در تیم های چهار نفره با آن کنار بیایید. هر حالت بارگذاری مخصوص به خود را دارد که می توانید با بالا رفتن سطح و Battle royale دارای سیستم کلاسی با شش تخصص متفاوت باشید..

نقد و بررسی بازی کال آف دیوتی موبایل
نقد و بررسی بازی کال آف دیوتی موبایل

یک فروشگاه وجود دارد که در آن می توانید اسلحه ، پوست ، اسپری ، کارت های XP و جعبه های غارت خریداری کنید. با توجه به شانس موجود در فروشگاه ، حماسه از یک جعبه لوت بین 0.8 تا 1.3 درصد بیرون می کشد. شما همچنین می توانید با تماشای یک آگهی ، که صادقانه مانند یک طرح درآمدزایی است که باید در زیر چنین بازی پربازدیدی قرار گیرد ، یک جعبه غنیمت به دست آورید.

یک بخش از فروشگاه با مجموعه ای کوچک از اسلحه ها و اسپری ها وجود دارد که اعتباراتی را که کسب می کنید قبول می کند. هر چیز دیگری امتیاز COD می گیرد. خرید اسلحه های جداگانه می تواند تا 20 دلار برای شما هزینه داشته باشد یا می توانید با استفاده از جعبه غنیمت به اندازه 80 COD Points ، که 99 سنت اجرا می شود ، شانس آن را داشته باشید. سپس گذرگاه نبرد است. Call of Duty: Mobile دارای یک مجوز رایگان نبرد است که هنگام انجام وظایف و صعود به سطوح پاداش می دهد. و یک پاس حق بیمه که پاداش بیشتری می دهد ، قفل Elite Tasks را باز می کند و غنایتی کمیاب و حماسی به بازیکنان می دهد. اگر خیلی بی حوصله هستید و نمی توانید کار خود را برای تکمیل وظایف خود انجام دهید ، یک کارت حق بیمه اضافی وجود دارد که همه کارهایی را که به شما ارائه می دهد به شما می دهد در حالی که شما را از 25 ردیف فصل جلوتر می اندازد. کارت حق بیمه استاندارد 800 امتیاز COD یا 10 دلار برای شما پس می دهد در حالی که کارت حق بیمه به علاوه فوق العاده 25 دلار هزینه دارد.

تنها احتیاط اصلی Call of Duty: چهره موبایل در آینده رابطه آن با کنترل ماوس و صفحه کلید است. Tencent دارای برنامه ای به نام Gameloop است که به بازیکنان اجازه می دهد از چند بازی تلفن همراه منتخب در رایانه خود لذت ببرند. به گفته کوتاکو ، CoD: Mobile یکی از این عناوین است و در حال حاضر مشخص نیست که آیا چیزی در بازی برنامه ریزی شده است که افرادی را که از کنترل های لمسی استفاده می کنند از کسانی که از یک روش ورودی برتر استفاده می کنند ، جدا کند. Tencent قبلاً Mobile را برای حذف پشتیبانی از کنترلر به روز کرده است ، بنابراین من فقط می توانم امیدوار باشم ، برای یکپارچگی رقابت ، راهی برای انجام همین کار با Gameloop پیدا می کند.

اما خارج از آن ، سه نفر از Activision ، Tencent و TiMi Studios موفق شده اند بهترین تیرانداز چند نفره در تلفن همراه را به راحتی انجام دهند. به نظر می رسد خوب است ، عالی بازی می کند ، و طبیعت انتخاب و بازی آن باعث می شود نوع دقیق بازی ای باشد که می خواهم در تعطیلات ناهار خود شروع کنم. حالا آن حالت زامبی را به من بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.